725 555 331
Napište nám kdykoliv! levnadrogerie.info@seznam.cz

PĚNY A GELY NA HOLENÍ

  Nejprodávanější
  • Gillette Fusion5 Ultra Sensitive gel na holení 200 ml

   Gillette Fusion5 Ultra Sensitive gel na holení 200 ml

   Pánský gel na holení Gillette Fusion5 Ultra Sensitive obsahuje komplex Ultra Comfort, který ochlazuje a zklidňuje pokožku, čímž ji pomáhá při holení chránit, takže je pak čistá a příjemná na dotek. Tento gel na holení je vhodný pro citlivou pokožku a poskytuje jí úžasný komfort. Používejte s holicím strojkem Fusion5, abyste získali komfort před holením, při holení i po holení.

   Nedostupné

   75 Kč

  • Gillette Fusion5 Gel Ultra Sensitive + Cooling 200 ml

   Gillette Fusion5 Gel Ultra Sensitive + Cooling 200 ml

   Gillette Fusion sensitive cooling gel na holení je speciálně navržen pro citlivou pokožku náchylnou k podráždění. Gel je obohacen o výtažky z aloe vera, vitamin E, hydratační změkčovadla a lubrikanty, díky kterým holící strojek jednoduše klouže po pokožce, aniž by ji podráždil nebo pořezal. Jedinečné složení gelu Fusion Hydra navíc pleť během holení hydratuje a zklidňuje. Zažijte komfort hladkého a příjemného oholení s exkluzivním gelem Fusion Hydra od Gillette!

   Nedostupné

   75 Kč

  • NIVEA MEN gel na holení 200 ml

   NIVEA MEN gel na holení 200 ml

   NIVEA MEN 200 ml gel na holení pro muže,kteří mají sklony k podráždění či zarudnutí pleti během holení. Extra jemné složení bez parfemace obsahuje heřmánek a vitamíny, které zklidňují citlivou pleť již během holení a zabraňují jejímu podráždění.

   Nedostupné

   79 Kč

  • Výrobci