+420 725 555 331
Napište nám kdykoliv! levnadrogerie.info@seznam.cz

Odstoupení od kupní smlouvy - postup

Odstoupení od kupní smlouvy - postup 

Naším cílem je vaše spokojenost. Snažíme se tedy splnit všechny Vaše nadstandardní požadavky a především se soustředíme na rychlé vyřízení.Samozřejmě předpokládáme, že všechny Vámi zakoupené produkty, budou bezproblémově sloužit a žádné reklamace nebude potřeba.   

                                                                                                            Děkujeme.                                     

1. V souladu s § 53 zákona č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 má zákazník právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.  

2. Odstoupení od kupní smlouvy oznámi prodavajícímu písemně na email. adresu : levnadrogerie.info@seznam.cz . 

3. Kupující zašle reklamované zboží přes KOD pro zpětnou zásilku (92825480) Reklamované zboží zabalíte a podáte na kterekoliv pobočce Zasilkovny - při podaní uvedete kod pro zpětnou zásilku.(nic neplatíte - zásilku platí e shop)Reklamované zboží nejde zasílát Českou poštou, PPL,DPD nebo jiným přepravcem než uvedenou zásilkovnou. Nelze  požadovat  po prodavajícím  zaplacení za vraceného zboží při vyzvednutí od přepravce - v rámci dobírky. Osobně donést  zboží k reklamaci   může kupujíci jen po písemní dohodě s prodávajícím.                     

4. Kupující vyplní dotazník o odstoupení od kupní smlouvy a přiloží ho k vrácenému zboží.Pokud by to nepřiložil ke zboží  může jej vyplnení a řádně podepsaný zaslat e mailem na adresu : levnadrogerie.info@seznam.cz.                                   

5. Prodávající vrácené zboží příjme, zkontroluje jeho stav a pokud je všechno v pořádku odesílá peníze za vrácené zboží na   účet kupujicího.Prodavající je povinne odeslat peníze na účet kupujicího (účet kupující uvádí do formuláře o odstoupení od kupní smlouvy) nejpozději do 3 dnů od obdržení vráceného zboží. 

6. V případě že kupující vrátí zboží v nezodpovidajícím stavu s vadami a poškozeními ( viz reklamační řád) řídí se odstoupení od kupní smlouvy podmínkami reklamačního řádu uvedenými na našich strankách . 

                  Tohle odstoupení od kupní smlouvy je účinne od 1. ledna 2014.