725 555 331
Napište nám kdykoliv! levnadrogerie.info@seznam.cz

WILKINSON SWORD Quattro Titanium Sensitive 4 ks

WILKINSON SWORD Quattro Titanium Sensitive náhradní hlavice 4 ks - výměnné hlavice Quattro Titanium Sensitive disponují také speciálním proužkem, který je napuštěn substrátem z Aloe Vera a Jojoby .
Kód produktu817
DostupnostNedostupné
Cena celkem:vč. DPH
170 Kč
ks

Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive náhradní hlavice 4 ks. Žiletky Quattro Titanium patří do střední řady holících potřeb značky Wilkinson a jsou tak přímým konkurentem modelu Mach3 Turbo od Gillette. Na rozdíl od svých konkurentů je ale každá náhradní hlavice tvořena čtyřmi břity a ještě navíc pátým - zarovnávacím břitem. Tyto břity mají titanový povrch, což zajišťuje lepší skluz holící hlavy po pleti. Zarovnávací břit je umístěn na opačné straně holící hlavice a slouží k lepším výsledkům při holení špatně přístupných míst.

Výměnné hlavice Quattro Titanium Sensitive disponují také speciálním proužkem, který je napuštěn substrátem z Aloe Vera a Jojoby (pouštní ořech rostoucí zejména na pouštích ve střední Americe). Tento proužek pak při holení pleť automaticky vyživuje - holení je tak příjemnější a zároveň je eliminována možnost nepříjemného podráždění a zarudnutí kůže. Proužek plní ještě jednu funkci - jakmile se z něj vyčerpá olej, indikuje potřebu žiletky vyměnit.VHODNÉ PRO STROJEK WILKINSON SWORD.

Parametry
  • Záruka: 24