725 555 331
Napište nám kdykoliv! levnadrogerie.info@seznam.cz

Gillette Venus Embrace 2 ks

GILLETTE VENUS EMBRACE představuje technologicky zdokonalený holicí systém pro ženy, se kterým lze dosáhnout vynikajících výsledků.Je speciálně navržen pro úžasně jemné oholení k dosažení hladké pokožky. Nový holicí systém s zvlhčujícím páskem.
Kód produktu344
EAN kód7702018955558
DostupnostNedostupné
Cena celkem:vč. DPH
175 Kč
ks

GILLETTE VENUS EMBRACE Náhradní břity  2ks - 5 břitů pro neuvěřitelně hladké oholení. Zvlhčující proužek pro hladší skluz. Gillette Venus  Embrace představuje technologicky zdokonalený holicí systém pro ženy, se kterým lze dosáhnout vynikajících výsledků a představuje největší novinku značky Gillette od uvedení prvního holicího strojku Gillette Venus# na trh. Je speciálně navržen pro úžasně jemné oholení k dosažení hladké pokožky. Nový holicí systém disponuje pěti břity, které jsou obklopeny ochranným zvlhčujícím páskem. Břity se individuálně přizpůsobí konturám těla a zůstávají tak v neustálém kontaktu s pokožkou, dokonce i na tak choulostivých místech, jakými jsou kolena a kotníky.

Od uvedení prvního strojku řady Gillette Venus  v roce 2001 pravidelně používá produkty Gillette Venus  více než 40 miliónů žen a značka Gillette Venus  se tak stala číslem 1 v oblasti dámského holení. Holicí systém Gilette Venus  Embrace zaujme atraktivní barevnou kombinací zářivě zelené a tyrkysové a dále inovativní rukojetí Soft Grip, která poskytuje bezpečné a pohodlné uchopení pro skvělé ovládání i při mokrém holení. Tip pro vás: Pro snadné použití a uskladnění holicího systému ve sprše a koupelně slouží plastový box ShowerPod, který je opatřen úchytkami pro praktické umístění na stěně sprchového koutu a umožňuje přehledné uložení holicího strojku i náhradních hlavic. S ověřenými vlastnostmi: V rozsáhlých spotřebitelských testech podal nový holicí systém z rodiny Gillette Venus vynikající výkon ve více než 40 vlastnostech. Testující spotřebitelé výrazně preferovali Gillette Venus  Embrace před Gillette Venus Divine, zejména co se týče hladkosti oholení, účinnosti, bezpečnosti a ceny.VHODNÉ PRO STROJEK GILLETTE VENUS.

Parametry
  • Záruka: 24