• VYHLEDAT
Lancome Miracle Cushion 03 BEIGE PECHE
Lancome Miracle Cushion 03 BEIGE PECHE
La Roche Posay Toleriane Teint Correctiv
La Roche Posay Toleriane Teint Correctiv
  • KONTAKT
LARIDOS s.r.o.
Osadní 869/32 Praha 7 Holešovice
Sklad: Dělnická 6 / 202 Praha 7
17000 PRAHA 7 - Holešovice
Česká republika
IČ: 06938698
DIČ:
Telefonní spojení
+420 725 555 331
Email
levnadrogerie.info@seznam.cz
Bankovní spojení
Raiffeisen BANK
533664002/5500
HOLENÍ » HOLÍCÍ STROJKY A ŽILETKY

Gillette Venus Embrace 2 ks - náhrdní břity

Doporučujeme
Gillette Venus  Embrace 2 ks -  náhrdní břity
GILLETTE VENUS EMBRACE představuje technologicky zdokonalený holicí systém pro ženy, se kterým lze dosáhnout vynikajících výsledků.Je speciálně navržen pro úžasně jemné oholení k dosažení hladké pokožky. Nový holicí systém s zvlhčujícím páskem.
Popularita Popularita
Výrobce Procter & Gamble
Dostupnost Skladem
Záruka 24
Kód položky 344
Cena bez DPH 144,63 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 175,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
GILLETTE VENUS EMBRACE Náhradní břity 2ks - 5 břitů pro neuvěřitelně hladké oholení. Zvlhčující proužek pro hladší skluz. Gillette Venus Embrace představuje technologicky zdokonalený holicí systém pro ženy, se kterým lze dosáhnout vynikajících výsledků a představuje největší novinku značky Gillette od uvedení prvního holicího strojku Gillette Venus# na trh. Je speciálně navržen pro úžasně jemné oholení k dosažení hladké pokožky. Nový holicí systém disponuje pěti břity, které jsou obklopeny ochranným zvlhčujícím páskem. Břity se individuálně přizpůsobí konturám těla a zůstávají tak v neustálém kontaktu s pokožkou, dokonce i na tak choulostivých místech, jakými jsou kolena a kotníky.
Od uvedení prvního strojku řady Gillette Venus v roce 2001 pravidelně používá produkty Gillette Venus více než 40 miliónů žen a značka Gillette Venus se tak stala číslem 1 v oblasti dámského holení. Holicí systém Gilette Venus Embrace zaujme atraktivní barevnou kombinací zářivě zelené a tyrkysové a dále inovativní rukojetí Soft Grip, která poskytuje bezpečné a pohodlné uchopení pro skvělé ovládání i při mokrém holení. Tip pro vás: Pro snadné použití a uskladnění holicího systému ve sprše a koupelně slouží plastový box ShowerPod, který je opatřen úchytkami pro praktické umístění na stěně sprchového koutu a umožňuje přehledné uložení holicího strojku i náhradních hlavic. S ověřenými vlastnostmi: V rozsáhlých spotřebitelských testech podal nový holicí systém z rodiny Gillette Venus vynikající výkon ve více než 40 vlastnostech. Testující spotřebitelé výrazně preferovali Gillette Venus Embrace před Gillette Venus Divine, zejména co se týče hladkosti oholení, účinnosti, bezpečnosti a ceny.VHODNÉ PRO STROJEK GILLETTE VENUS.